U s ł u g i


Ofertę kierujemy głównie do firm działających na terenie województwa mazowieckiego, ale działamy również na terenie całej Polski. Współpracujemy zarówno z małymi, jak i dużymi firmami.


Wykonujemy zlecenia krótkoterminowe, takie jak serwisy, konserwacje, ale przede wszystkim skupiamy się na zleceniach długoterminowych, takich jak projektowanie, instalacja i konfiguracja systemów bezpieczeństwa. Głownie nasze prace opierają się
o systemy telewizji przemysłowej, systemach alarmowych, systemach bramek antykradzieżowych oraz domofonowych. Szczegółowo nasze usługi opisujemy poniżej.


SYSTEMY INTELIGENTNEGO DOMU


(powszechnie nazywany BMS – ang. Building Management System) - czyli specjalnie zaprojektowania instalacja elektryczna zapewniająca komfort, oszczędność energii oraz zwiększająca poczucie bezpieczeństwa, jednocześnie pozwalając na uzyskanie wielu użytecznych funkcji (sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, zużyciem mediów oraz sterowanie systemem monitoringu i alarmem).


Głównym zadaniem inteligentnego domu jest integracja wszystkich podsystemów budynku i samodzielne sterowanie różnymi urządzeniami wyręczając tym samym mieszkańców lub pracowników. Użytkownik uczy się obsługi tylko jednego systemu do wielu zastosowań, co pozwala na dużo łatwiejsze wprowadzenie procedur energooszczędnych, jak również poprawiających komfort i bezpieczeństwo w domu i miejscu pracy. W naszej ofercie posiadamy osprzęt takich firm, jak Belgijskiej firmy Basalte, która ceni sobie luxus i prostotę w swoich rozwiązaniach.


SYSTEMY WYKRYWANIA KRADZIEZY W SKLEPACH


(EAS – ang. Electronic Antitheft Systems) – jest to technologiczna metoda zapobiegająca kradzieżom w sklepach, aptekach, księgarniach i czytelniach oraz drogeriach. W zależności od posiadanych towarów przytwierdza się do nich specjalne zabezpieczenia  - znaczniki (klipsy i etykiety).


Zabezpieczenia te są usuwane lub dezaktywowane po poprawnym zakupie towaru. Jeśli znacznik nie został usunięty lub zdezaktywowany przez obsługę, system wykrywania wzbudza alarm i powiadamia pracowników, ograniczając tym samym kradzieże w sklepach. 


SYSTEMY TELEWIZJI PRZEMYSŁOWEJ


(CCTV –ang. Closed Circuit TeleVision) – instalacja składająca się głównie z rejestratorów i kamer, z których obraz transmitowany jest do centrum odbiorczego, gdzie można obserwować rejestrowane zdarzenia. A obecne rozwiązania umożliwiają również pełną funkcjonalność i podgląd przez sieć Internet na urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych przy pomocy odpowiedniego oprogramowania.


System przeznaczony jest  do kontroli określonej strefy bezpieczeństwa. W dzisiejszych czasach telewizja dozorowa jest niezbędna w wielu obiektach sportowych, bankach, stacjach benzynowych, budynkach  mieszkalnych oraz zakładach pracy. Zastosowanie monitoringu poprzez działanie psychologiczne ogranicza wszelkiego rodzaju akty wandalizmu, kradzieże oraz rozboju. 


SYSTEMY DOMOFONOWE


System zbudowany z sieci urządzeń elektronicznych służących do komunikacji głosowej – pomiędzy kasetą bramową zewnętrzną, a słuchawką unifonu umieszczoną wewnątrz pomieszczenia. System pozwala na identyfikację osób oraz zdalne otwieranie drzwi.


Coraz częściej łączy się je z kamerami i wyświetlaczami – wtedy mamy do czynienia w wideodomofonami. System skutecznie ogranicza możliwość dostępu osób nieproszonych do strefy zamkniętej oraz dostarcza informację, kto próbuje wejść na teren objęty kontrolą domofonową. 


SYSTEMY KONTROLI DOSTĘPU


Zespół połączonych ze sobą urządzeń elektronicznych mających na celu ograniczenie dostępu do wybranych stref osobom nieupoważnionym. Jest to alternatywne rozwiązanie do mechanicznych systemów kontroli dostępu opartych o tradycyjne klucze.


Dzięki oprogramowaniu administrator oraz inne osoby upoważnione mają możliwość nadania i ograniczenia dostępu do poszczególnych pomieszczeń, ponadto mogą kontrolować sytuację w chwili zagrożenia lub alarmu. Dzięki temu można ograniczyć ryzyko utraty rzeczy materialnych, ale również dostępu do informacji niejawnych, poufnych.  


SYSTEMY AUDIOWIZUALNE


System wzbogacający prezentację w elementy multimedialne. Na system audiowizualny składa się system prezentacji obrazu (ekran projekcyjny, projektor) oraz system elektroakustyczny.


Jego zadaniem jest osiągnięcie maksymalnej jakości obrazu oraz odpowiedniej zrozumiałości mowy i muzyki z jednakową transmisją dźwięku w całym pomieszczeniu. 

RS SECURITY
al. Jerozolimskie 300
05-816 Reguły,
(k. Warszawy).

Pn. - Pt. 8:30 - 16:30